دسته بندی محصولات برند ها شرکت ها در هالدیو بفروشید
فرهمند درمان گستر

فرهمند درمان گستر

Farhmand Drman Gostar Dashtee

فرهمند درمان گستر
لوگو فرهمند درمان گستر Darman Gostar

فرهمند درمان گستر

Farhmand Drman Gostar Dashtee

شرکت فرهمند درمان گستر دشتی در سال ۱۳۹۵ جهت تامین نیاز زالوی طبی بهداشتی در سایزهای مختلف برای مراکز درمانی، طبابت سنتی، اسلامی و بیمارستان‌ها تاسیس گردید.

فرهمند درمان گستر

شرکت فرهمند درمان گستر دشتی در سال یک‌هزار و سیصد و نود و پنج هجری‌شمسی ۱۳۹۵ جهت تامین نیاز زالوی طبی بهداشتی در سایزهای مختلف جهت مراکز درمانی، طبابت سنتی، اسلامی و بیمارستان‌ها تاسیس گردید.
با افتخار اعلام می‌‌کنیم تا به امروز فرهمند درمان گستر تنها شرکت در ایران است که می‌تواند زالوی بهداشتی را با تایید سازمان دامپزشکی، بهداشت و درمان در اختیار مصرف‌کنندگان عزیز قرار دهد و به خود از این بابت می‌بالیم.
امروز که به یاری خداوند متعال و کمک تک‌تک عزیزان مسئول استان قزوین، توانسته‌ایم این شرکت را به سرانجام برسانیم به خود می‌بالیم و همین‌جا از تمام عزیزانی که ما را حمایت کرده‌اند و همیشه در کنار ما بوده‌اند تشکر و قدردانی می‌نمایم.
امروز خوشحالیم که می توانم اعلام نمایم مراکز درمانی تحت پوشش ما دیگر نگران زالوی مصرفی خود نیستند و با خیال راحت و آسوده از این معجزه‌گر استفاده می‌نمایند. امروز شرکت ما تنها شرکتی در کشور است که تحت نظر سازمان شیلات، دامپزشکی، بهداشت درمان و ... فعالیت می‌کند، امیدواریم در آینده بسیار نزدیک شاهد این باشیم که پرورش دهندگان معتبر دیگری نیز پا به این عرصه نهند تا بتوانیم این مسئولیت سنگین را با آن‌ها تقسیم نماییم تا باشد تمام مراکز درمانی کشور زالوی مورد نیاز خود را با کد بهداشتی و فاکتور رسمی خریداری و با خیال آسوده به مردم شریف کشورمان خدمت نمایند.

افتخارات

  1. گرفتن پروانه بهره‌برداری از سازمان نظام مهندسی جهاد کشاورزی برای اولین‌بار در کشور با کد ۹۶۲۷۲۵۱۳۰۱۰۵۰۰۱
  2. تنها دارنده پروانه بهداشتی تکثیر و پرورش زالوی طبی در کشور با کد ۲۰۶۲۵۰۰۰۲
  3. تعریف کد پرورش زالوی طبی در سازمان بیمه تامین اجتماعی برای اولین‌بار در کشور بنا به درخواست این شرکت
  4. معرفی شرکت فرهمند درمان گستر دشتی به تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور

سخنی با عزیزان علاقمند به ورود در این صنعت

گرچه چند سالی از ورود این صنعت به کشورمان می‌گذرد, متاسفانه منابع و شرکت‌های معتبر که دارای مجوز رسمی از سازمان نظام مهندسی جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور باشند بسیار نایاب می‌باشند و می‌توانیم با افتخار اعلام نمایم که شرکت فرهمند درمان گستر دشتی اولین شرکتی است که توانسته تمامی مجوزهای رسمی کشور را در این زمینه کسب نماید و بیراه نخواهد بود که این سوال مطرح شود چگونه است اشخاصی که بدون مجوز در این صنعت فعالیت می‌کنند و با شعارها و تبلیغات پر طمعه‌ای چون
هر ۴ عدد زالو برابر با یک بشکه نفت
با چند میلیون ظرف چند ماه به چند ده میلیون برسید
صنعتی پر سود اما ناشناخته
تولید بیش از یک میلیون قطعه
صادرات زالو به کشورهای مختلف
ایجاد اشتغال چند ده نفره
بازدهی چند صد درصدی
نیاز کشور به روزانه یک میلیون قطعه
نماینده کشورهای اروپایی
و شعارهای از این دست اقدام به جدب افراد به این صنعت و برگزاری دورهای آموزشی برای آنان می نمایند.

براستی چه هدفی را دنبال می کنند؟

چرا تاکنون هیچ کدام از این افراد و شرکت‌های تبلیغ‌کننده خود مجوزهای لازم را جهت انجام کار خود به صورت قانونی نگرفته اند؟
چگونه مرکزی که خود هیچ مدرکی دال بر اتمام پروژه خود ندارد و هیچ‌گونه پروانه بهره‌برداری اخذ ننموده است و فعالیت آنان قانونی نیست می‌توانند دوره‌های آموزشی و مدرکی معتبر حال با اسم هر ارگانی برای افراد علاقمند ورود به این عرصه اعطا نماید؟
آیا مدرک صادر شده توسط آن شرکت‌ها را سازمان‌های نظام مهندسی جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی می‌پذیرد؟
آیا با این همه تبلیغات این صنعت مقرون به‌صرفه نیست که این افراد چند صد میلیون تومان در آن سرمایه‌گذاری کنند و تمام مجوزهای لازم را اخذ نمایند؟
تنها دلایلی که بر ادعاهای خلاف واقع این شرکت‌ها می‌توان متصور نمود این است که
در آمدزایی برای آنان از طریق برگزاری کلاس‌های اصولا بی‌محتوای آموزشی
راه‌اندازی فارم‌ها و فروختن لوازم تولید و فروش زالو و گرفتن پول مشاوره
و چه بسا این افراد به این طریق توانسته‌اند از این بابت به سرمایه هنگفتی دست یابند و البته که اینگونه ادعاهای بزرگ‌نمایانه و تبلیغات کذب اصولا نتیجه‌ای غیر از کسب درآمد برای تبلیغ‌کننده و جریان پول از جیب مخاطب به جیب مبلغ‌کننده نخواهد داشت.
متاسفانه امروز اکثر افرادی که ناآگاهانه توسط این قبیل شرکت‌ها ورود پیدا کرده‌اند یا تمام سرمایه خود را از دست داده‌اند و یا در آستانه ورشکستگی قرار دارند (رجوع به سازمان شیلات و دادگستری‌های کشور سندی بر این ادعاست).
امروزه شمار افرادی که به واسطه ادعاهای کذب این افراد و یا این شرکت‌ها به این صنعت وارد شده اند ۳ برابر افرادی است که وارد صنعت ورمی کمپوست شده‌اند و می‌دانیم که سرانجام آن صنعت چه شده است؟
شرکت فرهمند درمان گستر دشتی پس‌از عبور از موانع و صرف هزینه‌های مالی و طیف زمانی و عاطفی بسیار به این آگاهی رسیده است که قدم در راهی سخت ولی بسیار با ارزش نهاده و ایمان دارد که می‌تواند با تکیه بر همت، دانش و توانایی‌های پرسنل خود بر تمامی مشکلات پیش‌رو غلبه کرده و به هدف خود که تولید با کیفیت متمایز و در شأن مردم ایران است، نه تنها در عرصه بازار داخلی بلکه در بازارهای جهانی پر آوازه گردد، امید آنکه تولیدات ما بتواند کمکی به خدمات پزشکی و بهداشتی کشور و بیماران عزیز بنماید.
خرم آنکس که در این محنت گاه                          خاطری را سبب تسکین است     
                                                                                                             پروین اعتصامی
برای تمامی خدمت‌رسانان به مردم از خداوند متعال توفیق روز افزون مسألت می‌نمایم.

لوگو فرهمند درمان گستر Darman Gostar
برند
لوگو برند رنگال Rengel
سال تاسیس 1395