دسته بندی محصولات برند ها شرکت ها در هالدیو بفروشید
آرال تکنام نگاه

آرال تکنام نگاه

Ardelltik

آرال تکنام نگاه
لوگو شرکت آردل تیک آرال تکنام نگاه

آرال تکنام نگاه

Ardelltik

فروشگاه آنلاین آرال تکنام نگاه، ارائه دهنده محصولات برندهای آردل، دوو، تیک با امکان ارسال مستقیم و چت آنلاین با همکاران پشتیبانی

تاریخچه

آرال تکنام نگاه از سال ۸۲ با نمایندگی محصولات Clavis ایتالیا شروع به کار کرده و تاکنون محصولات مختلفی را با برندهای مختلف تولید نموده یا به عنوان نمایندگی رسمی پخش کرده است.

هم اکنون

شرکت آرال تکنام نگاه  (آردل تیک) مژه تیک و مژه آردل و چسب مژه آردل دیگر محصولات با برندهای Tik و Tik Lashes را به صورت انحصاری در کشورهای تحت قرارداد مادرید به ثبت رسانده و عرضه می نماید. همچنین نمایندگی رسمی محصولات آردل در ایران می باشد. تمام محصولات در اندونزی و ویتنام تولید می شوند.

چشم انداز

امید است در طی ۲ سال آینده محصولات رنگ مو ،محصولات آرایشی و انواع لاک به سبد کالایی آردل تیک اضافه شود. همچنین بعد از تکمیل سبد کالایی طی ۲ سال آینده فروشگاه های زنجیره ای افتتاح خواهد شد.

استاندارد

در تولیدات و واردات همیشه سعی شده از بهترین کیفیت استفاده شود. در واقع همیشه کیفیت اولویت اول این شرکت می باشد و به شعار “بهترین برای بهترینها” , “Best For the Bests” پایبند هستیم. تمام محصولات از مبادی قانونی و رسمی وارد کشور می شوند.

لوگو شرکت آردل تیک آرال تکنام نگاه
برندها
لوگو برند آردل Ardel لوگو برند دوو DUO لوگو برند تیک Tik لوگو برند پیتا PITTA لوگو برند لویی ویتون Louis Vuitton لوگو برند اسمیلینگ SMILING
سال تاسیس 1382