دسته بندی محصولات برند ها شرکت ها در هالدیو بفروشید
نور دارو

نور دارو

Nour Darou Co

نور دارو
لوگو شرکت نور دارو

نور دارو

Nour Darou Co

شرکت نور دارو برای اولین‌بار با روش کشت انحصاری و کاملا بومی‌سازی اقدام به پرورش و تولید محصولات جلبک دریایی اسپیرولینا پلاتنسیس نموده است.

نور دارو گنبد

شرکت نور دارو از سال یک‌هزار و سیصد و نود و پنج هجری شمسی ۱۳۹۵ برای اولین‌بار اقدام به پرورش و تولید محصولات جلبک دریایی اسپیرولینا پلاتنسیس نموده است. پرورش و تولید محصولات جلبک اسپیرولینا با روش کشت انحصاری و مخصوص شرکت نور دارو و کاملا بومی‌سازی شده‌است.
اسپیرولینا جلبک دریایی از خانواده جلبک‌های سبز آبی می‌باشد که با توجه به خصوصیات این جلبک و فواید بی‌شمار آن در صنعت داروسازی و صنایع غذایی برای مصرف انسان، دام، طیور و آبزیان مورد مصرف است.این مکمل غذایی در تمام دنیا مخصوصا اروپا بصورت قرص و پودر مصرف می‌شود.
به‌منظور ارتقای سلامت پوست و موی خانواده ایرانی، شرکت نور دارو محصولاتی طبیعی و با کیفیتی از جلبک دریایی اسپیرولینا تولید و به بازار عرضه کرده‌ است.
محصولات این شرکت با دو برند  SPND و OCEAN CLEAN با استفاده‌از با کیفیت‌ترین مواد اولیه، محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی را تولید و در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است.

محصولات SPND

  1. مراقبت از پوست
  2. مراقبت از مو
  3. مراقبت از بدن
  4. شوینده و پاک کننده

محصولات Ocean Clean

  1. مواد شوینده
  2. ضد عفونی کننده
  3. ماسک جراحی و پرستاری

اسپیرولینا

جلبکی به رنگ سبز تیره می‌باشد که در سطح دریاچه‌ها رشد می‌کند. اسپیرولینا در بسیاری از کشورها از قبیل کشور کنیا رشد می‌کند، در این کشور جلبک در دریاچه ویکتوریا رشد می‌کند، و از این‌رو  در بسیاری از سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های غذای سالم در دسترس است. جلبک اسپیرولینا حاوی ۷۰-۶۴% پروتئین بوده  و غنی‌از ویتامین‌ها، آهن، اسیدهای آمینه و انواع امگاها است و بسیار مغذی است. جلبک اسپیرولینا، حاوی انواع آنتی‌اکسیدان‌ها بوده و از نظر مقدار، ۴ برابر بیشتر از مقدار موجود در انواع توت‌ها است. رنگ سبز جلبک اسپیرولینا بخاطر وجود کلروفیل است که به از بین‌بردن سموم بدن کمک می‌کند و همچنین باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود. پودر جلبک را می‌توان با آب، آبمیوه‌ها و همچنین با انواع غذاها مخلوط کرده و مورد استفاده قرار داد. جلبک اسپیرولینا بشدت خاصیت قلیایی داشته و زمانی که بصورت خوراکی مصرف و یا روی پوست مورد استفاده قرار گیرد، بسیار مفید می‌باشد.

لوگو شرکت نور دارو
برندها
لوگو برند اس پی ان دی SPND نوردارو گنبد لوگو اوشن کلین Ocean Clean نوردارو گنبد