دسته بندی محصولات برند ها شرکت ها در هالدیو بفروشید
پارس طلا

پارس طلا

Pars Gold Co

پارس طلا
لوگو پارس طلا

پارس طلا

Pars Gold Co

کارخانه پارس طلا تولید کننده انواع ظروف عطر در مدل و سایزهای مختلف بصورت ظرف عطر رولی و ظرف اسپری عطر و همچنین ظروف آرایشی و بهداشتی

، پارس گلد، پارس گولد

پارس طلا

پارس گلد

شرکت پارس آب طلای ناب جز اولين توليدکنندگان ظروف عطر در خاورميانه است که از ساليان متمادی فعاليت خود را در زمينه بازرگانی اسانس عطر و ادکلن شروع کرده و بعد با تاسيس کارخانه پارس طلا (پارس گلد) شروع به قالبسازی و توليد انواع جای عطر پلاستيکی رولی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و بعد با توليد ظرف اسپری پلاستيکی (ظروف پلي‌اتيلن) عطر و ظروف شامپو، مام و سرم مو به رشد خود در جهت تامين بخشی از نياز صنعت آرايشی و بهداشتی کشور ادامه داد. حال امروز اين شرکت با استفاده از پرسنل مجرب، ماشين آلات پيشرفته و آزمايشگاه کنترل کيفيت, مسير پيشرفت را طی کرده است و موفق به اخذ گواهينامه ISO9001 گرديده است.
در ادامه مسير برای بالا بردن رضايت مشتريان و بهبود کيفيت محصولات با دعوت چند تن از قالبسازان خبره و شروع همکاری مستمر واحد طراحی و قالبسازی را راه‌اندازی کرديم تا بتوانيم امکان قالبسازی مشتريان با طراحی اختصاصی داشته باشيم.
هم‌اکنون خداوند را شکر گزاريم تا در اين مسير علاوه بر تامين بخشی از نياز داخلی کشور به کشورهای همسايه نيز صادرات داشته باشيم و برای ارتقا و هماهنگی با تکنولوژی روز دنيا در توليد، بازاريابی، فروش مسير کاری را تسهيل و سرعت عملکردی بالاتری در توليد، تامين و لجستيک ايجاد نماييم.
هم‌اکنون مفتخريم اعلام کنيم در راستای استاندارهای جهانی و با استفاده از تکنولوژی روز قادر به توليد انواع ظروف پلاستیکی عطر و آرايشی بهداشتی هستيم.

لوگو پارس طلا
برند
لوگو برند پارس طلا ناب Pars Tala