دسته بندی محصولات برند ها شرکت ها در هالدیو بفروشید
شیمی فناور آروشا

شیمی فناور آروشا

SHIFA

شیمی فناور آروشا
لوگو شیمی فناور آروشا

شیمی فناور آروشا

SHIFA

شرکت شیمی فناور آروشا (شفا) از سال ۱۳۹۴ با درنظر گرفتن تولید مواد اولیه و محصولات نهایی صنعت آرایشی بهداشتی و شوینده‌ها فعالیت تخصصی خود را شروع و محصولات مورد نیاز بازار و سازگار با محیط زیست را با برند دیپافو تولید و روانه بازار کرد.

شیمی فناور آروشا

شرکت شیمی فناور آروشا (شفا) در سال یک‌هزار و سیصد و نود و چهار هجری‌شمسی به‌منظور تولید مواد اولیه و محصولات نهایی در صنعت آرایشی، بهداشتی و شوینده‌ها فعالیت تخصصی خود را شروع کرد.
در زمینه تولید مواد اولیه، چندین محصول، با تلاش مستمر گروه تحقیق و توسعه در راستای تسهیل در تامین مواد اولیه برای شرکت‌های داخلی و صنایع مرتبط با رویکرد علمی و فناورانه تولید و به بازار عرضه شد.
شرکت شیمی فناور آروشا از سال یک‌هزار و سیصد و نود و پنج هجری شمسی با توجه به فراگیر بودن مشکل پاک‌کردن لکه‌های مختلف و سخت، تصمیم به تولید محصولاتی جهت حذف سریع و آسان لکه‌های ایجاد شده روی سطوح مختلف گرفت. لذا افراد متخصص و مجرب حوزه شیمی و مواد در گروه تحقیق و توسعه شرکت با استفاده از تکنولوژی نانو و تجهیزلت تخصصی و مواد اولیه با کیفیت پس‌از ۲ سال تلاش علمی و عملی، موفق به دستیابی فرمولاسون‌های تخصصی جهت تولید لکه‌برهای فوری و بدون‌نیاز به شستشو برای انواع لکه‌ها شدند. در واقع تنها با چند بار اسپری کردن محصولات می‌توانید لکه‌ها را پاک نمایید.
شرکت شیمی فناور آروشا برای ارائه محصولات لکه‌بر تخصصی خود، برند دیپاف را ثبت نمود و محصولات تخصصی دیپاف به‌منظور پاک‌کردن لکه‌های ایجاد شده روی سطوح مختلف به تفکیک نوع مواد ایجادکننده را از سال یکهزار و سیصد و نود و هفت هجری شمسی روانه بازار کرد.
برند دیپافو یا دیپاف با اطلاع از میزان رضایت‌مندی مشتریان و همچنین برقراری ارتباط نزدیک با مصرف‌کنندگان، هر روز در تلاش است تا سطح کیفیت محصولات خود را بالا ببرد و از این طریق به حفظ و بقای کیفیت کم‌نظیر محصولات این برند کمک نموده است.

مزایای محصولات دیپافو

  1. سازگاز با محیط زیست و زیست تخریب‌پذیر
  2. بدون مواد آلرژن و خطرناک
  3. بدون نیاز به شستشو
  4. عملکرد سریع

شعار شفا

لکه ها را نشویید دیپافو کنید!

لوگو شیمی فناور آروشا
برند
لوگو برند دیپافو dipafo شیمی فناور آروشا
سال تاسیس 1394